Niedawno pewna blogerka pokazała swoją długoletnią pracę fotograficzną, w której ukazuje, jak są urządzone cztery kąty przeciętnych obywateli naszego kraju. Mimo faktu, że to już dwie dekady upłynęły od upadku PRLu, w mieszkaniach nieustannie rządzą byle jakie meblościanki. Umeblowanie pokojowe jest kupowane przeważnie dla komfortu, estetyka niestety pozostaje sprawą drugorzędną. Meble design można zobaczyć przeważnie w czterech kątach urządzonych przez ludzi młodych i zasobniejszych.

lampa wisząca

Autor: INTERNITY
Źródło: INTERNITY

Ale posiadające wyjątkowy design materace zyskują coraz większą popularność, wbrew zwyczajom z minionych lat. Ostatnio w Łodzi zakończył się światowy Łódź Design Festiwal 2012. Te trwające dziesięć dni fantastyczne święto innowacji zwabiło do Łodzi tysiące gościz całego globu. Podczas festiwalu Łódź Design 2012 odbyły się pokazy, na których twórcy oraz przedsiębiorstwa prezentowały swoje nowe designy – wygodne materace od firmy Benet. Zwiedzający mogli także posłuchać ciekawych wykładów na temat innowacyjnego wzornictwa i wziąć udział w dyskusjach na temat technik designerskich. Jest ogromna szansa, że tego rodzaju święto awangardowych konstrukcji skutecznie przekona Polaków do zakupu ekstrawaganckich mebli.

Meble designerskie niestety jednak nie są regularnie widziane w wiodących salonach meblowych – zobacz więcej na https://www.benetsleep.pl/materac. Stąd też namierzanie wyjątkowych projektów powinno się rozpocząć od internetu, gdyż dużo pracowni, które wyrabiają takie meble reklamuje się tylko za pomocą tego medium. O ile więc zachęcają cię oryginalne lampy, wymyślone przez pomysłowych artystów, do Google wstaw hasło materace kieszonkowe. Na witrynach internetowych wytwórców innowacyjnych mebli napotkasz interaktywne katalogi i z pewnością będzie tam materac, który cię urzeknie i uczyni, że twoje lokum będzie wyglądać awangardowo – odwiedź.