Każdego ranka masz tę samą przeszkodę, że przebywając w małej ciasnej łazience, nie masz jak nawet z rozmachem umyć zębów? Uderzasz się o urządzenie do prania, a umywalka od dawna prosi się wymianę? A podczas wycierania się po kąpieli ruchy wykonujesz niczym robot, tak by o nic się zahaczyć? A to z powodu ogromnych urządzeń sanitarnych i małej przestrzeni, które nijak do siebie nie pasują? Może najwyższa pora zmienić wystrój?

Codziennie rano posiadasz tę samą przeszkodę, że będąc w niedużej ciasnej łazience, nie masz jak nawet z rozmachem umyć zębów? Uderzasz się o urządzenie do prania, a zlew już dawno wymaga wymiany? A podczas wycierania się po kąpieli ruchy wykonujesz niczym sardynka w puszcze, tak by o nic się zahaczyć? A to z powodu ogromnych urządzeń sanitarnych i ciasnej przestrzeni, które w ogóle do siebie nie pasują? Może najwyższa pora zmienić wystrój?

OKNOPLAST Kraków.

Autor: OKNOPLAST-Kraków.
Źródło: www.partnersi.com.pl

Obecnie na rynku pojawiło się takie wyposażenie łazienek, które bez trudu można dobrać do tych najbardziej niewymiarowych i ciasnych łazienek. W sieciach budowlanych można kupić specjalne kabiny prysznicowe asymetryczne, które ze względu nietypowe rozmiary wejdą w każdy krzywy kąt prosty. Można też sprawdzić, czy są także dostępne kabiny z brodzikiem, który przede wszystkim zapobiega wylewaniu się wody i jest bardzo komfortowy w eksploatacji. Ponadto wszędzie można napotkać promocje tych urządzeń, a sklepy takie, jak Leroy Merlin czy Castorama, posiadają bogate asortyment i służą fachową opinią wszystkim klientom.

Dla zwolenników luksusowych kąpieli z dużą ilością piany i gorącej wody, polecane są wanny z hydromasażem. Rozmiar można dobrać do każdego pomieszczenia sanitarnego i znaleźć na nie atrakcyjne promocje. Po takiej kąpieli na sto procent wyjdziemy odprężeni i zrelaksowani. Wanny z hydromasażem posiadają odporną politurę i ciekawy wygląd. Hydromasaż wpłynie korzystnie także na cellulit. Wszystkie wanny z hydromasażem mają prysznice, które ułatwiają nie tylko mycie ciała, ale także wanny po po każdym użyciu.

Ostatnim idealnym możliwym rozwiązaniem który dotyczy właściwego zagospodarowania małej przestrzeni, jest miska wisząca WC. Taki typ ubikacji ma dodatkowo wbudowaną deskę wolno opadającą. Miski wiszące są małe i nie zajmują zbyt zbyt dużo miejsca. Ponadto wokół tego urządzenia nie gromadzi się widoczny kamień i brud, który jest utrapieniem i zmorą w każdej łazience. Miski wiszące WC można nabyć we wszystkich figurach i kolorach. Są dostępne w każdym większym sklepie ze sprzętem sanitarnym, a również można nabyć i zapoznać się z wiedzą o nich w Internecie. Wystarczy wpisać miska wisząca WC i na liście wyników wyszukiwarki wyświetlą się dostępne oferty. A zatem bądź bohaterem w swoim domu i natychmiast zadbaj o swoje łokcie, które codziennie rano obijasz w ciasnej i niewygodnej łazience.